Неділя, 11.04.2021, 03:06
Вітаю Вас, Гість
Головна » Файли » Мої файли

Сім’я – найкраще творіння природи
27.11.2013, 21:55
Шановні батьки!Пам'ятайте, що мозок дитини здатний зростати до 80% у віці до 4-ох років!

Якщо до цього віку клітини мозку не заповнені інформацією - вони атрофуються.

Зробіть все можливе, щоб не пропустити цей дуже вжливий для розвитку вашої дитини вік!

Завдання дитсадка - розвиток всебічно розвиненої особистості, яскравої творчої індивідуальності, яка живе в гармонії з собою та навколишнім світом.Відповідно до Закону України "Про дошкільну освіту” кожна дитина повинна обов’язково отримати дошкільну освіту.

В цьому Вам допоможе наш дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)Ви, шановні батьки, і ми - партнери у вихованні Ваших дітей!

Наш дитячий садок працює, щоб допомогти максимально розкрити й розвити здібності Ваших дітей, дати їм дошкільну освіту й сформувати потрібні для цього вікового періоду навички, виховати їх порядними людьми. Тут ми намагаємося створити всі умови, щоб малюки почували себе затишно й комфортно, як удома.Просимо Вас:

1) Дотримуватися режиму дня групи (приводити дитину до 8.00, вчасно забирати);2)сприяти навчально-виховному процесу, співпрацюючи з вихователем в наданні дитині знань, умінь і навичок;3)без поважних причин не пропускати ДНЗ, при відсутності дитини більше 3 днів приносити довідку від лікаря;4)в разі хвороби або будь-якої іншої причини відсутності дитини попереджувати вихователя;5)супроводжувати дитину до дитячого садочка, особисто передавати її вихователю, не допускати самостійного приходу дитини до групи;6)вчасно, до 25 числа кожного місяця забезпечувати оплату за харчування дитини в установі.

Ваша оплата становить 30% від вартості харчування дитини в ДНЗ.Адаптація дитини до садочкаЩоб адаптувати дитину до садочка, необхідно:1)Психологічно підготувати дитину до відвідування садочка. Найкраще знайомитися з дошкільним закладом ще влітку, коли є можливість багато гуляти на подвір’ї, грати в рухливі ігри.2)Необхідно вводити в харчовий раціон дитини більше м’яса, сиру, фруктів.3)Якщо дитина прийшла в садочок зі сльозами, не варто довго прощатися. Ваше маленьке сонечко відчує, що ви спокійні – і саме заспокоїться.4)Дитині завжди треба говорити правду.5)Не лякайте дітей садочком, а перетворіть його відвідування на сімейне свято з солодощами та вітаннями.Ми завжди раді вас вітати у нашому садочку!Пам’ятка для батьківПрирода – не лише здоров’я, радості. Вона найбільший друг, неоціненне багатство.

Навчіться бачити красу природи і розкривайте її дітям.

Візьміть за правило: жодного дня без милування природними явищами.

Якомога частіше бувайте з дітьми на лоні природи.

Любіть своє природнє довкілля, бережіть його, навчайте своїх дітей любити природу. Нехай ваша рука ніколи не підніметься, щоб знищити красу.

Хай милосердним буде ваше серце до братів менших.

Будьте добрим прикладом для дітей. Навчившись милуватися, любити і берегти природне довкілля, ваша дитина буде милосердною, доброю, співчутливою до всіх і до всього.

Вчіться розуміти природу, станьте її другом та захисником.

Природа дає найбільший матеріал для розвитку мислення і мови дитини. Жодний технічний винахід не замінить його.

Шановні батьки, не забувайте про це!Вивчіть з дітьми прислів’я та приказки

1) До природи не неси шкоди.

2) Зруйнував гніздо пташине – не буде в тебе ні дітей, ні родини.

3) З природою живи у дружбі, той буде вона тобі у службі.

4) До землі з ласкою – будеш з паскою.

5) Зіпсував воду – не буде честі твоєму роду.

6) Земля найбагатша, вода найсильніша.

7) Земля - наша мати, усіх годує.

8) Добро, як сонце, гріє
Шановні батьки!

Завдяки вашій постійній допомозі дошкільному закладу, підтримці та розумінню у вирішенні проблем, низький вам уклін та щирі слова подяки.

Бажаємо вам Божого благословення, а Матінка Божа нехай оберігає вас і ваших діток на всіх життєвих дорогах!
Категорія: Мої файли | Додав: Крайник
Переглядів: 316 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: